Atslēgas vārdu spēle “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto”

05.10.2018 12:00

Radio Skonto jau četrpadsmito gadu dāvās jaunu automašīnu. Šoruden atslēgas vārdu spēles “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto” uzvarētājs saņems jauno, BTA apdrošināto Hyundai KONA no “Skandi Motors”.

Atslēgas vārdu spēle “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto” sāksies šī gada 8. oktobrī pulksten 09:00 un ilgs līdz 26. oktobra pulksten 22:59. Spēlē iespēja tikt pie jauna auto tiks dota pieciem finālistiem.

Radio Skonto dīdžeji visā spēles periodā zvanīs uz nejauši izvēlētiem Latvijas Republikā eksistējošiem fiksētajiem un mobilajiem tālruņa numuriem, veicot vismaz desmit zvanus dienā, dažādos laikos un no dažādiem telefona numuriem. Pirmie pieci cilvēki, kuri uz Radio Skonto dīdžeja zvanu skaidri un nekavējoties atbildēs ar šādiem vārdiem precīzā to secībā: “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto!” vai “Mans mīļākais radio Radio Skonto!”, iekļūs spēles finālā.

Galvenās balvas izloze norisināsies 27. oktobrī tirdzniecības centrā ‘’Spice” pulksten 14:00. Četri no finālistiem saņems naudas balvu 400€ apmērā, bet viens galveno balvu – BTA apdrošinātu automašīnu Hyundai KONA no “Skandi Motors”,  kas no 22. septembra ir apskatāma tirdzniecības centrā “Spice”.

Atceries atslēgas vārdus: “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto!”.

Ar spēles noteikumiem vari iepazīties ŠEIT!

Ja Tev ir kādi jautājumi par spēles norisi – aplūko BIEŽĀK UZDOTOS JAUTĀJUMUS!